Początkujący sprzedawcy mają nie lada zagwostkę. Ciężko jest przewidzieć na początku sprzedawalność towaru, nawet jeśli zrobi się solidne rozpoznanie rynku. Na sprzedaż ma wpływ wiele czynników i potrzeba czasu, by to wszystko opanować. Na początku działalności rzadko można sobie pozwolić na zapełnienie magazynu towarem, który będzie zalegał na stanie. Co wtedy zrobić? Zdecyduj się na dropshipping!

Dropshipping – co to jest i dlaczego wybrać tę formę współpracy?

Dropshipping jest formą partnerstwa. Polega na tym, że hurtownia zabawek przyjmuje zamówienia od sklepu, po czym wysyła towar bezpośrednio do klientów, pomijając wysyłkę do sprzedawcy. Tym sposobem, hurtownia bierze na siebie cały trud spedycji i wysyłki towaru, odciążając swojego partnera.

Internetowa hurtownia zabawek, która oferuje taką formę współpracy, to między innymi firma Leker.pl. Jest to importer i dystrybutor wielu światowych marek. Działająca online hurtownia sprowadza i sprzedaje zabawki znanych na całym świecie producentów.

Fisher Price Outdoor

Produkty Fisher Price to przede wszystkim świetne zabawki ogrodowe, ale warto zaznaczyć, że są one przystosowane również do używania w domu. Tym sposobem zyskują one przewagę nad innymi markami.

Smoby

Zabawki firmy Smoby to znane na całym świecie, kolorowe, genialne produkty z każdej możliwej kategorii. Wyróżniają się idealnym rozpoznaniem potrzeb dzieci, więc nigdy nie są nietrafionym prezentem.

Wader

Internetowa hurtownia zabawek Leker.pl posiada również w ofercie dwóch producentów o nazwie Wader. Są to marki Wader, oraz Wader Quality Toys.

Simba

Simba jest gigantem na rynku zabawek. Mają ogromną ofertę, oraz rozpoznawalni są na całym świecie. Warto mieć tak ikoniczną markę w swoim asortymencie.

Hurtownia zabawek Leker.pl posiada również w sprzedaży wielu innych, może mniej znanych, ale równie dobrych i prestiżowych producentów zabawek, np. Injusa, Feber, Viga Toys, Berg, Big.