Dropshipping jest coraz popularniejszą formą współpracy hurtowni ze sklepami. Polega na tym, że całą logistykę i spedycję sklep przenosi na dostawcę, dzięki czemu może w 100% skupić się na pozyskiwaniu klientów i sprzedaży. Hurtownia zbiera zamówienia od sklepu i wysyła towar bezpośrednio na wskazane adresy klientów.

Leker.pl to jedna z niewielu hurtownia zabawek z dropshippingiem. Oferują oni różne modele współpracy, dlatego każdy sprzedawca może znaleźć coś dla siebie.

Dropshipping ma oczywiste zalety: sprzedawca nie musi zatrudniać magazynierów, nie musi również wydawać pieniędzy na magazyn. Oznacza to, że bez dużego wkładu początkowego, można zacząć prowadzić interes.

Tym sposobem można mieć bardzo szeroki asortyment, a klient nie musi czekać, aż najpierw sklep otrzyma towar od dostawcy. Szybkie rozwiązanie bez żadnych problemów!

Hurtownia zabawek Leker.pl nie tylko jest otwarta na dropshipping, ale również posiada świetne marki zabawek. Leker to importer i dystrybutor marek takich jak Fisher Price, oraz Smoby. Są to marki znane na całym świecie!