Co charakteryzuje najlepsze hurtownie zabawek? Jest kilka takich cech, które wyróżniają te godne uwagi na tle pozostałych.

Jedną z nich jest obecność w internecie. Hurtownie zabawek online pozwalają na składanie zamówienie nawet w środku nocy! A wtedy już z samego rana zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Poza tym, warto by hurtownia oferowała dropshipping. Taki model współpracy jest idealny dla młodych firm, które dopiero startują i nie mają dużego budżetu.

Co więcej, jeśli hurtownia oferuje integrację stanów magazynowych za pomocą pliku XML, to masz pewność, że warto z nią pracować. Tym sposobem zawsze będziesz wiedział, co jest na ich stanie.

Kluczową sprawą jest również dostępność marek. Jeśli hurtownia przedstawia się jako importer i dystrybutor najlepszych marek, takich jak Smoby, albo Fisher Price, to na pewno jest godna uwagi.

Właśnie taką hurtownią jest Leker.pl. Spełnia wszystkie te kryteria, więc z pewnością możesz im zaufać. Leker to lider w branży importu i dystrybucji zabawek.