Targi zabawek to nie tylko świetna okazja, by zapoznać się z rywalami z branży, lecz także możliwość nawiązania współpracy. Hurtownie wystawiają się na swoich stoiskach i otwarte są na nowych klientów, ci zaś szukają dostawców.

Importer i dystrybutor zabawek – hurtownia Leker.pl – co roku bierze udział w tym wydarzeniu. Warto więc odwiedzić ich na targach i porozmawiać. Jest kilka powodów, dla których warto ich poznać.

Wyłączny dystrybutor Fisher-Price Outdoor, Big i InjusaLeker.pl

Leker posiada wyłączność na te trzy marki, co oznacza, że jest to jedyna hurtownia zabawek w Polsce, w której można je dostać. Jeśli chcesz posiadać w asortymencie produkty tych światowych producentów, to odwiedź Lekera na targach!

Dropshipping – świetny model współpracy

W Lekerem możesz współpracować w modelu dropshippingowym. Jest to forma partnerstwa B2B, która polega na tym, że hurtownia wysyła zamówiony towar bezpośrednio do klienta partnerskiego sklepu. Tym sposobem sprzedawca nie musi się martwić o magazynowanie towaru i spedycję.

Oferta bogata w najlepsze marki: Smoby, Fisher Price, Simba, Little Tikes

Oprócz trzech marek, na które Leker posiada wyłączność, jest też wiele innych światowych marek, które ma w asortymencie. Producenci tacy jak Smoby, czy Simba, są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Zdecydowanie warto mieć je w sprzedaży.

Jeśli nie Kielce, to gdzie?

Leker posiada swoje magazyny i biuro handlowe w miejscowości Chynów – w sąsiedztwie takich miast jak Piaseczno, Warszawa i Grójec. Jeśli nie uda Ci się dotrzeć na targi, to możesz ich poznać właśnie tam!