To brzmi dumnie! Tylko jedna hurtownia zabawek w Polsce może się poszczycić tym, że posiada wyłączność na dystrybucję zabawek amerykańskiej marki Fisher-Price Outdoor. Jest to oczywiście Leker.pl.

Zabawki ogrodowe marki Fisher-Price

Fisher-Price Outdoor to podmiot znanej doskonale na całym świecie amerykańskiej marki. Są to zabawki ogrodowe, ale warto zauważyć, że świetnie sprawdzają się również w pomieszczeniach. Zabawki Fisher-Price Outdoor charakteryzują się niedużą wagą, oraz kompaktowym rozmiarem. Każdą z nich łatwo jest przenieść i przechowywać, dzięki czemu są to świetne zabawki całoroczne.

Wybierz dropshipping i sprzedawaj już teraz!

Hurtownia zabawek Leker słynie nie tylko z importu najlepszych marek. Warto także zauważyć, że współpracują dropshippingowo, co jest dużym udogodnieniem dla początkujących sprzedawców. Korzystając z magazynów dużej hurtowni, sprzedawca może wystawić dużo więcej produktów, nie podejmując jednocześnie ryzyka.

Inne dostępne marki: Smoby, Wader, Simba

Leker posiada wyłączność na markę Fisher-Price, ale jest również oficjalnym dystrybutorem wielu innych marek. Jeśli chodzi o zabawki ogrodowe, to godnym wyróżnienia producentem jest także Smoby. Są to przede wszystkim domki dla dzieci i zjeżdżalnie, ale ogólnie oferta tej marki jest bardzo bogata.

Gdzie znajdę hurtownię Leker.pl?

Leker działa przede wszystkim online, ale oczywiście posiadają biuro, w którym można z nimi porozmawiać twarzą w twarz. Znajduje się ono w miejscowości Chynów, która leży w centralnej Polsce – niedaleko Warszawy, Piaseczna i Grójca.