W naszym, sklepie znajdą Państwo szeroką gamę rowerków biegowych . Ich kolorystyka spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego małego klienta. Będzie idealnym prezentem urodzinowym, czy podarunkiem z okazji dnia dziecka lub innych uroczystości.

 

Jak dobrać rower ?

 

Najważniejsze, aby dziecko było obecne podczas wybierania rowerka lub należy je porządnie zmierzyć. Nie może byc on ani z amały, ani za duży. Maluch musi swobodnie na niego wsiąść i zsiąść. Rowerek jest idealny, kiedy dziecko sięga całymi stopami do podłoża.

Względy estetycznie też maja znaczenie, dlatego zawsze staramy się podążać za najnowszymi trendami.

 

Dlaczego rower?

 

Jazda na rowerze ma właściwie same zalety. Pomaga dziecku rozwijać poczucie równowagi, koordynację ruchową i koncentrację. Oswaja z prędkością oraz pozytywnie wpływa na jego kondycję, Maluszek staje się odważniejszy i samodzielny. Najważniejsze, to zapewnić mu bezpieczeństwo poprzez ochraniacz i obowiązkowy kask.

My ze swojej strony gwarantujemy rowerki dla dzieci od 3 lat najwyższej jaości i w 100% bezpieczne. Wszystkie materiały posiadają odpowiednie atesty. Szeroki przedział cenowy pozwoli na zakup każdemu rodzicowi.