Na rynku sprzedaży zabawek dla dzieci mamy coraz większą konkurencję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych przedsiębiorców, postanowiliśmy sprawdzić, który producent zabawek posiada najlepsze zabawki ogrodowe. Zwrócimy uwagę na marki, oraz na to który importer zabawek je posiada.

Fisher Price

Producent zabawek Fisher Price jest bardzo dobrze znany w Polsce i na świecie. Jest to amerykańska marka zabawek, która słynie nie tylko z zabawek ogrodowych, ale również z zabawek uniwersalnych – nadają się one zarówno do domu, jak i do ogrodu. Zabawki Fisher price są kolorowe i po prostu śliczne – jeśli chcesz sprzedawać dobre produkty, to powinieneś się zdecydować na zabawki tej firmy.

Feber

Feber to producent zabawek, który specjalizuje się nie tylko w zabawkach ogrodowych, ale również w pojazdach dla dzieci. Posiada w ofercie wspaniałe samochody elektryczne dla dzieci, a także huśtawki, czy piaskownice. Marka Feber wywodzi się z Hiszpanii. W Polsce hurtownia zabawek Leker.pl to importer i dystrybutor zabawek tej firmy.

Berg

Berg to holenderski producent, który posiada w ofercie gokarty, oraz trampoliny. Jeśli szukasz najlepszego producenta trampolin dla dzieci – to właśnie on. W naszym kraju trampoliny Berg można kupić dzięki firmie Leker.pl.

Injusa

Podobnie jak Feber, injusa to producent zabawek z gorącej Hiszpanii. Ich konikiem są pojazdy dla dzieci: jeździki, pchacze, oraz przede wszystkim samochody na akumulator. Samochody Injusa cechuje sportowy styl i świetny, nowoczesny design. Leker.pl to producent i importer zabawek tej marki.


Jak łatwo zauważyć, najlepsze marki zabawek posiada dystrybutor Leker.pl. Jest to internetowa hurtownia zabawek, która posiada nie tylko zabawki przeróżnych kategorii, ale też najlepszych zabawkowych marek na rynku. Dzięki firmie Leker, możesz sprzedawać zabawki Fisher Price, a także Injusa, Berg, czy Feber.

W tej hurtowni można skorzystać z modelu sprzedaży dropshipping. Polega on na tym, że sprzedawca składając zamówienie w hurtowni, podaje adresy swoich klientów, a hurtownia zabawek wysyła towar bezpośrednio do nich. Tym sposobem sprzedawca nie musi zatrudniać magazynierów i nie musi zajmować się spedycją.

Magazyny Lekera znajdują się w miejscowości Chynów – znajduje się ona na mazowszu, w okolicach Warszawy, Grójca i Piaseczna.